I Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny Heart of Europe

Szanowni Państwo,
Telewizja Polska zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych tematyką, językiem i kulturą Europy Środkowo-Wschodniej na I Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny „Heart of Europe”. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 3 do 5 listopada w Kinotece w Warszawie oraz online w dniach od 3 do 30 listopada na stronie festiwalu heartofeurope.tvp.pl. To wyjątkowy konkurs produkcji telewizyjnych nadawców publicznych z Europy Środkowo-Wschodniej, który promuje telewizyjną twórczość i prezentuje rolę mediów publicznych w Europie. Produkcje są prezentowane w sześciu kategoriach: Film fabularny; Serial fabularny; Film i serial dokumentalny; Rozrywka; Produkcje przeznaczone dla dzieci i młodzieży oraz Digital. Szczegóły znajdują się również na profilu facebook.com/Heartofeuropefestival.

Dział Public Relations
Biuro Spraw Korporacyjnych TVP S.A.
ul. J.P. Woronicza 17